Kľúče 100 € a viac
KS Tools 4600205
KS Tools 4600225
KS Tools 4600255
KS Tools 4600345
KS Tools 4600410
KS Tools 4603430
KS Tools 4600060
KS Tools 4600235
KS Tools 4500110
BGS Technic 952BGS Technic 952
- BGS
BGS 952, Digitálny momentový kľúč | 6,3 mm (1/4") | 6 - 30 Nm BGS - na presné nastavenie uťahovacieho momentu - jemné ozubenie - digitálne zobrazenie - trvalé zobrazenie...
KS Tools 9110370
KS Tools 4600105
Stahlwille 43335560
Wera Joker 4 Set
BGS 9577BGS 9577
- BGS
Momentový kľúč, 25 mm (1"), 140 - 980 nm. Vonkajší štvorhran, dĺžka 830 mm. Prepínacia račňa, cvaknutie pri dosiahnutí nastaveného momentu, v plastovom puzdre.
BGS B1759
Stahlwille 42050070
KS Tools 4604295
Makita E-10883Makita E-10883
- Makita
Kompletná sada náradia pre profesionálne aj domáce dielenské práce s bohatým výberom nástrčných hlavíc, kľúčov a skrutkovacích bitov. - Račňa 1/2" a 1/4" - Predĺženia 1/4" a...
KS Tools 9180625
KS Tools 918.0830
KS Tools 8110095
KS Tools 9631513
KS Tools 963.1288