Kľúče 100 € a viac
KS Tools 4603330
BGS 9576BGS 9576
- BGS
Momentový kľúč, 20 mm (3/4"), 140 – 980 nm, dĺžka 830 mm. Vonkajší štvorhran, 18 zubov hlavy račne, cvaknutie pri dosiahnutí nastaveného momentu. V plastovom puzdre.
KS Tools 450.0236
KS Tools 117.1200
KS Tools 4603365
KS Tools 4603440
KS Tools 4604260
KS Tools 4600330
KS Tools 4600340
KS Tools 4500246
KS Tools 4602760
KS Tools 4600110
KS Tools 4602720
KS Tools 4603425
KS Tools 117.1400
KS Tools 4500245
KS Tools 4602765
KS Tools 4602780
Gedore Red R78900400Gedore Red R78900400
- Gedore
pri dosiahnutí nastaveného momentu citeľný a počuteľný signál, presnosť: +/- 3% odchýlka od nastavenia stupnice, hríbovitá hlavička s vymeniteľným 4-hranom, plastové diely z...
KS Tools 4600290
KS Tools 4600140
KS Tools 4600150
KS Tools 4600265
KS Tools 4600305