Black Friday Cenopád - Kľúče 100 € a viac, skladom
KS Tools 4604943
KS Tools 4600205
KS Tools 4600225
KS Tools 4600255
KS Tools 4603430
KS Tools 4600060
KS Tools 4600235
KS Tools 4500110
BGS Technic 952BGS Technic 952
- BGS
BGS 952, Digitálny momentový kľúč | 6,3 mm (1/4") | 6 - 30 Nm BGS - na presné nastavenie uťahovacieho momentu - jemné ozubenie - digitálne zobrazenie - trvalé zobrazenie...
KS Tools 9110370
KS Tools 4600105
Stahlwille 96501865
Stahlwille 96830045
Stahlwille 43335560
Wera Joker 4 Set
BGS 9577BGS 9577
- BGS
Momentový kľúč, 25 mm (1"), 140 - 980 nm. Vonkajší štvorhran, dĺžka 830 mm. Prepínacia račňa, cvaknutie pri dosiahnutí nastaveného momentu, v plastovom puzdre.
Vigor V6722N
VBW 87110020
Stahlwille 42050070
VBW 87110025
Hazet 163-543/18
KS Tools 4604295
KS Tools 9180625
KS Tools 918.0830