Kľúče 100 € a viac, skladom
KS Tools 4600965
KS Tools 4604170
Stahlwille 96501500
Hazet 5111-3CT
KS Tools 4604230
KS Tools 4604255
KS Tools 4603315
KS Tools 117.1301
KS Tools 5162400
KS Tools 811.0159
KS Tools 5181161
KS Tools 4500205
KS Tools 4602775
KS Tools 4603370
KS Tools 5179124
KS Tools 5172578
KS Tools 5172974
KS Tools 9637830
KS Tools 9637851
Bahco IZO-D-135Bahco IZO-D-135
- Bahco
Momentové kľúče pre presné nastavenie uťahovacích momentov skrutiek na aplikáciách, kde je dôležité docieliť presné hodnoty utiahnutia, pre správnu funkciu strojného zariadenia.
Bahco 1952M/7TBahco 1952M/7T
- Bahco
Sada siedmich kombinovaných metrických kľúčov. Očkoploché kľúče, vyhnuté, v metrických rozmeroch. Vyrobené z vysokopevnostnej oceľovej zliatiny, povrch Micro Matt, chrómované....
Cimco 115152
Bosch 1600A03AG5
Cimco 115151