Kľúče 100 € a viac, skladom
Gedore Red 3301066
BGS Technic 952BGS Technic 952
- BGS
BGS 952, Digitálny momentový kľúč | 6,3 mm (1/4") | 6 - 30 Nm BGS - na presné nastavenie uťahovacieho momentu - jemné ozubenie - digitálne zobrazenie - trvalé zobrazenie...
KS Tools 9110370
KS Tools 4600105
Stahlwille 96501865
Stahlwille 96830045
Stahlwille 43335560
Stahlwille 50584005
Wiha 41479, 41479, momentový adaptér, pre pracovné nástroje, 0.8 - 4 Nm
Wera Joker 4 Set
BGS 9577BGS 9577
- BGS
Momentový kľúč, 25 mm (1"), 140 - 980 nm. Vonkajší štvorhran, dĺžka 830 mm. Prepínacia račňa, cvaknutie pri dosiahnutí nastaveného momentu, v plastovom puzdre.
Vigor V6722N
VBW 87110020
Stahlwille 42050070
VBW 87110025
Hazet 163-543/18
KS Tools 4604295
KS Tools 9180625
KS Tools 918.0830
KS Tools 8110095
KS Tools 9631513
KS Tools 963.1288
KS Tools 8111018
Vigor V7031Vigor V7031
- Vigor
Číslo výrobku: V7031 Zjednodušené číslo výrobku: V7031 OEM čísla (originálne čísla automobilky):