Kľúče 100 € a viac
KS Tools 4602720
KS Tools 4603425
KS Tools 117.1400
KS Tools 4500245
KS Tools 4602765
KS Tools 4602780
Gedore Red R78900400Gedore Red R78900400
- Gedore
pri dosiahnutí nastaveného momentu citeľný a počuteľný signál, presnosť: +/- 3% odchýlka od nastavenia stupnice, hríbovitá hlavička s vymeniteľným 4-hranom, plastové diely z...
KS Tools 4600290
KS Tools 4600140
KS Tools 4600150
KS Tools 4600265
KS Tools 4600305
KS Tools 4603390
KS Tools 4604943
KS Tools 4600205
KS Tools 4600225
KS Tools 4600255
KS Tools 4603430
KS Tools 4600060
KS Tools 4600235
KS Tools 4500110
Gedore Red 3301066
BGS Technic 952BGS Technic 952
- BGS
BGS 952, Digitálny momentový kľúč | 6,3 mm (1/4") | 6 - 30 Nm BGS - na presné nastavenie uťahovacieho momentu - jemné ozubenie - digitálne zobrazenie - trvalé zobrazenie...
KS Tools 9110370