Lacné kľúče skladom
Pferd 87200313
KS Tools 5170148
BGS 1541-10X11BGS 1541-10X11
- BGS
Oboustranný ráčnový kloubový klíč BGS technic Extra dlouhý Kováno za studena Kloubové hlavy s plynulým naklopením Oboustranný ráčnový kloubový klíč BGS technic Extra dlouhý...
BGS 73224
KS Tools 5170718
Bahco 1952M-26Bahco 1952M-26
- Bahco
Očkoploché kľúče, vyhnuté v metrických rozmeroch. DIN 3113 / ISO 3318 / ISO 7738 / ISO 691 / ISO 1711-1 Vyhotovenie: Chrómované Micro Matt Materiál: vysokopevnostná zliatinová...
KS Tools 5170749
KS Tools 1514304
KS Tools 5170713-E
Vigor V7740-12
KS Tools 150.1043
KS Tools 5034617-E
KS Tools 5170636
Hazet 612N-10X11
KS Tools 5162108
KS Tools 5770251
KS Tools 5172343
KS Tools 5034405
KS Tools 9637737
KS Tools 9641113
KS Tools 9641108
KS Tools 9637400
KS Tools 9637377
KS Tools 9641109