Kľúče zľava
Festa 18575.01Festa 18575.01
- Festa
- 8.5 g
L šestihranný kľúč FESTA (šesťhran) s guľôčkou na širšie použitie - odklo od osi skrutky až do ± 30°, vyrobený z kvalitnej chrómvanádiovej ocele, tvrdený v celej dĺžke,...
KS Tools 920.2550
KS Tools 920.2500
KS Tools 4602765
KS Tools 4600140
KS Tools 4600255
Pferd 93785706
Pferd 92785502
Pferd 93785703
Pferd 92785501
Pferd 90200021
Pferd 98980010
Pferd 90014004
Pferd 98980322
Pferd 92785503
Pferd 98980561
Pferd 92785611
Pferd 98980190
Pferd 95770101
Pferd 90000122
Pferd 90000274
Pferd 98960042
Pferd 93785705
KS Tools 4603430