Kľúče KS Tools, skladom
KS Tools 5170709-EKS Tools 5170709-E
- KS Tools
- 100 g
Vonkajżí priemer 1 [mm]: 33,3 Vonkajżí priemer 2 [mm]: 35,3 Fork Position [degrees of angle]: 15 Hmotnosż [g]: 100 Dĺżka [mm]: 190 Povrch: Satined Matt Povrch:...
KS Tools 5120010
KS Tools 5120225
KS Tools 517.0808-EKS Tools 517.0808-E
- KS Tools
- 215 g
DIN/ISO: ISO 3318 Výżka 1 [mm]: 9 DIN/ISO: ISO 1085 Výżka 2 [mm]: 11 Vonkajżí priemer 1 [mm]: 20 DIN/ISO: DIN 838 DIN/ISO: ISO 10104 Vonkajżí priemer 2 [mm]: 25,2...
KS Tools 140.2300
KS Tools 5034208-EKS Tools 5034208-E
- KS Tools
- 30 g
Povrch: pochromovany Výżka 1 [mm]: 6,5 Výżka 2 [mm]: 4 Materiál: Chrom-Vanadium-oceľ Użahovací moment od [Nm]: 36 Rozmer kľúča: 8 DIN/ISO: DIN 3113 Vonkajżí priemer 1...
KS Tools 1583510
KS Tools 1583530
KS Tools 1514150
KS Tools 1600541
KS Tools 4604255
KS Tools 5170718
KS Tools 1600440
KS Tools 4603315
KS Tools 117.1301
KS Tools 5170749
KS Tools 1514304
KS Tools 5170713-EKS Tools 5170713-E
- KS Tools
- 200 g
Vonkajżí priemer 1 [mm]: 42,8 Vonkajżí priemer 2 [mm]: 49,5 Fork Position [degrees of angle]: 15 Hmotnosż [g]: 200 Dĺżka [mm]: 236 Povrch: Satined Matt Povrch:...
KS Tools 5162400
KS Tools 811.0159
KS Tools 150.1043KS Tools 150.1043
- KS Tools
- 64 g
Strana pohonu (profil): stvorhran Rozmery hnacieho štvorhrana [mm (palec)]: 10 (3/8") Hmotnosż [g]: 64 Dĺżka [mm]: 75 Povrch: Satined Matt Povrch: pochromovany Materiál:...
KS Tools 5034617-EKS Tools 5034617-E
- KS Tools
- 160 g
Výżka 1 [mm]: 10,3 Výżka 2 [mm]: 7,7 Użahovací moment od [Nm]: 320 Vonkajżí priemer 1 [mm]: 31,6 Vonkajżí priemer 2 [mm]: 35,1 DIN/ISO: DIN 3113 Fork Position [degrees of...
KS Tools 5170636
KS Tools 5181161