Kľúče KS Tools, skladom
KS Tools 5179124
KS Tools 5172578
KS Tools 5172974
KS Tools 5172343
KS Tools 5034405
KS Tools 9637737
KS Tools 9641113
KS Tools 9641108
KS Tools 9637830
KS Tools 9637851
KS Tools 9637400
KS Tools 9637377
KS Tools 9641109
KS Tools 5171903KS Tools 5171903
- KS Tools
Podrobnosti o produkteHmotnosť [g]: 34 Poloha vidlice[uhlové stupne]: 15Vonkajší priemer 2 [mm]: 20.9Vonkajší priemer 1 [mm]: 14.1Výška 2 [mm]: 4.5Výška 1 [mm]: 6.4Polohakrúžku...
KS Tools 5170270
KS Tools 5034210-E
KS Tools 4604250
KS Tools 9102450
KS Tools 9110833
KS Tools 1512878
KS Tools 1512312
KS Tools 9111735
KS Tools 130.2000
KS Tools 958.0668