Extol Premium adaptér momentový digitálny, 1/2", 20-200Nm 8825300

TOP 25 v kategórii Kľúče

Extol Premium adaptér momentový digitálny, 1/2", 20-200Nm 8825300

Veľkosť 1/2" Uťahovací moment 20-200Nms s redukciami na štvorhran 1/4" a 3/8"   presnosť: ±3,0%, rozlíšenie 0,1Nm, 10 režimov nastavenia, možnosť výberu jednotiek: N-m,...
Doporučená ponuka MADMAT

Na sklade • 1 variant2,2 €96 % • 4 204 recenziíĎalšie informácie

• Jednoduchost
  • , zakúpené v MADMAT

• Pri práci s produktom okamžite vidím na displeji akou silou pôsobím. Zatiaľ som ho iba skúšal, tak nemám veľa skúseností a neviem posúdiť jeho presnosť. Nemám ako porovnať presnosť.
    • Pri práci okamžite vidím akou silou pôsobím. Výhodou je možnosť nastavenia jednotiek sily v ktorých potrebujem poznať výsledok.
    • Zatiaľ neviem o žiadnej.

S momentovým digitálnym klúčom pracujem prvý krát tak
    moje ďaľšie vyjadrenia by nemuseli byť objektívne.

• kvalitka

Veľkosť 1/2"

Uťahovací moment 20-200Nms s redukciami na štvorhran 1/4" a 3/8"   presnosť: ±3,0%, rozlíšenie 0,1Nm, 10 režimov nastavenia, možnosť výberu jednotiek: N-m, kg-cm, kg-m, in-lb, ft-lb, automatické vypnutie po 3min nečinnosti,

LCD displej, batérie: 1x3V typ CR2032, rotácia plastového tela v rozsahu 240° uľahčuje čítanie údajov z displeja.

• Jednoduchost
  • , zakúpené v MADMAT

• Zatiaľ neviem o žiadnej.

S momentovým digitálnym klúčom pracujem prvý krát tak
    moje ďaľšie vyjadrenia by nemuseli byť objektívne.

• kvalitka
  • , zakúpené v MADMAT

• mozne pouzit so standardnou racnou
    • rozsah momentu
    • zvukova signalizacia
  • , zakúpené v MADMAT

Super momenťák, funguje aj pod 20Nm, ale ešte som nepreveroval odchýlku pri meraní. Pohodlne zistím aj moment pri odtiahnutí. A adaptérmi je univerzálny.

• rozsah 20-200 Nm
    • zatiaľ neviem
  • , zakúpené v MADMAT

• Momentový adaptér som odskúšal, robí sa s ním dobre. Dobrá cena s iným výrobkom.
    • Návod nie je podrobný, je minimálny. Pri prednastavovaní momentu som sa potrápil.

Celkovo som rád, že som si ho kúpil. Po oboznámení ako funguje je to už dobré. Na horšie prístupné miesta nie je vhodný.

• , zakúpené v MADMAT

• vyborny, presny kluc, velky rozsah
  • , zakúpené v MADMAT

Prehladný displej ,velký rozsah -aj ked je písané od 20Nm začína ukazovať od 1 Nm neviem sice s akou presnosťou ale za tie peniaze a stýmto rozsahom žiadny iný mechanický momenťák nezoženiete.

• , zakúpené v MADMAT

• Veľmi dobrý merací prístroj, univerzálny pri meraní momentov, pri uťahovaní aj pri odťahovaní, veľmi dobrá cena, skladnosť, odporúčam hlavne pri výmene kôl. Vhodný aj pre auto a moto servisy.
    • Nevýhodu som nenašiel.